Найбільша естонська компанія зі збору відходів “JSK” обрала компактор KDM-360 від Екополімер

Найбільша естонська компанія зі збору відходів “JSK” обрала компактор KDM-360 від Екополімер

Найбільша в Естонії компанія “JSK”, що займається збором та сортуванням відходів від нової побутової техніки та пінопластової упаковки їх клієнтів, тепер заробляє завдяки компактору KDM-360.

Компанія “JSK” – одна з найбільших незалежних компаній зі збору та утилізації відходів в Естонії, яка спеціалізується на небезпечній та складній для переробки групі відходів. Окрім збору вживаної побутової техніки їх клієнтів (яка підлягає обміну при купівлі нової техніки та яку необхідно правильно утилізувати), компанія “JSK” знайшла кращий спосіб утилізації пінополістиролу (EPS) та вспіненого поліпропілену (EPP), ніж викидати їх на сміттєзвалище, як робили раніше.

В результаті переговорів та консультацій з інженерами нашої компанії для вибору необхідного компактора, компанія “JSK” скористалася можливістю придбати відмінну систему для свого основного місцезнаходження у місті Таллінн (Естонія).

Вибір було зроблено на користь компанії Екополімер після того, як вона ретельно розробила рішення для JSK – компактор з можливістю переробки різних полімерів (EPS, EPP, XPS) з урахуванням бажань замовника.

Ця модель стискає пенополістирол в блоки щільністю 250-300 кг/м³ та вспінений поліпропілен в блоки щільністю 300-350 кг/м³. Після цього полістирол та поліпропілен можуть бути продані для переробки.

Іво Номме, директор компанії, відзначив, що це надало сильний фінансовий та екологічний поштовх.

«Лише оренда транспортного засобу, яке доставило б відходи полістиролу на свалку, коштує 200 євро за одну поїздку. А для того, щоб вивезти весь тижневий обсяг відходів з усіх магазинів наших клієнтів, потрібно 10 поїздок. З покупкою компактора ми змогли оптимізувати наші витрати», – пояснює Іво. Крім того, продаж скомпактованих блоків компенсує JSK половину вартості оренди робочої сили для обробки та завантаження блоків.

Компактор компанії Екополімер, модель KDM-360 має високу продуктивність, що дозволяє JSK займати провідні позиції за кількістю полістиролу, зібраного в магазинах з усієї країни. Раніше вони могли справлятися тільки з половиною цього обсягу, що означало постійне накопичення відходів в магазинах. Швидкість та продуктивність нової системи гарантує, що магазини будуть набагато чистішими, і не буде необхідності забирати відходи настільки часто, таким чином, буде відбуватися подальше скорочення викидів вуглекислого газу.

Побачивши успіх зробленого на замовлення компактора KDM-360, компанія Екополімер впевнена, що така модель може використовуватися і іншими компаніями, у яких є необхідність в утилізації великої кількості полістиролу.

Артем Маркосян, директор з продажів Екополімер, сказав: “Спілкуючись з клієнтами і розуміючи їх потреби, ми можемо адаптувати існуюче обладнання або обладнання, зроблене на замовлення, щоб витягти всі переваги, які змогла отримати компанія JSK. Їх компактор KDM-360 – швидкий, продуктивний і пресує великі об’єми полістиролу в придатні до продажу блоки, тим самим знижуючи витрати на транспортування та викид відходів, замість цього приносячи прибуток. Ми задоволені настільки, наскільки задоволені наші клієнти результатом”.

Найбільша естонська компанія зі збору відходів “JSK” обрала компактор KDM-360 від Екополімер