Компанія «Goodwine» обрала компактор Екополімер KDM-70 для вирішення проблеми зі зберіганням та утилізацією відходів пінопласту

Найбільша естонська компанія зі збору відходів “JSK” обрала компактор KDM-360 від Екополімер

Компактор Екополімер KDM-70 – краще рішення проблеми зі зберіганням та утилізацією відходів пінопласту.

Компактор Екополімер KDM-70 дозволяє значно економити фінансові ресурси, які витрачаються на вивіз відходів пінопласту для найбільшого імпортера та дистриб’ютора вина в Україні, компанії «Goodwine». Навіть з найменшим компактором KDM-70 відходи стають цінністю для підприємства. Компанія позбавляється від пінополістирольних коробок з охолодженої риби, які займають величезні площі.

Українська компанія “Goodwine” має найбільший супермаркет вина в Україні та Європі площею 1200 кв. м. У процесі роботи в супермаркеті утворюється значна кількість відходів пінопласту у вигляді коробок від охолодженої рибної продукції.

“До придбання компактора Екополімер KDM-70 наша компанія несла значні фінансові витрати, пов’язані зі зберіганням та вивезенням відходів пінопласту. Вивезення 1 м3 відходів у Києві коштує приблизно 40 доларів. Але з появою компактора KDM-70 у нас з’явилась можливість продавати пресований пінопласт різним компаніям, які займаються вторинною переробкою відходів, тим самим ми не тільки знизили витрати на утилізацію, але й отримуємо прибуток”, пояснює співробітник відділу логістики компанії Goodwine. Також покращилися відносини з перевіряючими організаціями, оскільки пінопласт не літає по території та не виділяє неприємного запаху.

Компанія дуже задоволена придбанням – його функціональністю та якістю.

Це зручна та легка в управлінні машина, працює надійно, навіть якщо працює протягом усієї 12-годинної робочої зміни.

Компанія «Goodwine» обрала компактор Екополімер KDM-70 для вирішення проблеми зі зберіганням та утилізацією відходів пінопласту