Преси Екополімер для віджиму вологи

Преси Екополімер для віджиму вологи

Екополімер пропонує широкий асортимент пресів для пресування та зневоднення. З нами ви знайдете оптимальне рішення для ущільнення відходів, незалежно від того, чи йдеться про сухі чи вологі матеріали.

За допомогою нашого обладнання ви можете віджати рідину з закритих харчових і нехарчових упаковок, з митих полімерів та інших матеріалів.

Нижче, на цій сторінці, ви можете ознайомитись з модельним рядом, знайти більше докладної інформації або перейти до порівняння моделей.

Серія KDM
360 (W) | 360 (PE)


Ця серія включає преси для віджиму вологи з плівки, різноманітної тари та упаковок, з етикеток, алюмінієвих банок та ін.


Порівняння моделей пресів для зневоднення

Докладно про зневоднювальні преси Екополімер

Типові причини браку продукції

 • Неповна або переповнена упаковка
 • Перевиробництво
 • Неправильне маркування
 • Неправильний вміст або рецепт
 • Пошкоджена упаковка
 • Промивання партій після зміни рецепта
 • Повернення

У нас є правильне рішення для пресування та зневоднення вашої упаковки та відходів виробництва

Ви шукаєте економічне рішення для зневоднення та утилізації заповненої або порожньої тари та упаковки?

Наприклад, скляних чи пластикових банок, пластикових пляшок, трубчастих мішків, стаканчиків для йогурту, використаних етикеток для скляних та ПЕТ-пляшок?

Тоді ви знайдете те, що шукаєте в Екополімер. Ми пропонуємо вам комплексний портфель рішень для зневоднення та стиснення – все з одних рук.

Преси Екополімер для віджиму вологи

Широкий спектр застосування

Якщо ви шукаєте якісне та довгострокове рішення для ущільнення або дренажу, вам стане в нагоді обладнання Екополімер серії KDM-360 (W) та KDM-360 (PE).

Завдяки міцній конструкції ці дренажні преси цінують не лише виробники пластмас, а ще й пивоварні, молокозаводи, виробники безалкогольних напоїв, виробники інших упакованих рідких харчових продуктів і оператори біогазових установок.

Обладнання для ущільнення або зневоднення з ноу-хау Екополімер

Розробивши дренажний прес KDM-360 (W) , Екополімер розширив свою компетенцію в сфері ущільнення. Вже більше 8 років і з більш ніж 100 машинами на ринку, преси Екополімер KDM-360 (W) використовуються у виробництві напоїв і харчових продуктів для пресування та переробки упаковки та етикеток усіх видів.

Преси Екополімер для віджиму вологи


Скористайтеся перевагами інтегрованої концепції утилізації відходів

Ось чому прес Екополімер вартий того, щоб його обрати:

Утилізація замість шкідливих відходів

Досі брак, виробничі дефекти та браковані партії доводилося утилізувати як небезпечні відходи, оскільки їхній вміст усе ще знаходився в упаковці. Це не екологічно та не економічно.

Навіть якщо контейнери вже випорожнюються вручну, це вимагає додаткового персоналу, якому доводиться виконувати більшу частину ручної роботи. Рішення для цієї складної задачі є – дренажне обладнання Екополімер серії KDM-360 (W).

Повні контейнери або пакети можуть подаватися до преса повністю автоматично. Після того, як упаковка або етикетки випорожнені та ущільнені, потоки відходів поділяються за матеріалами та можуть бути належним чином утилізовані.

3-в-1: Спустошення. Відділення. Стиснення

З пресом KDM-360 (W) ви отримуєте пакет “все включено”. Обладнання відокремлює вміст упаковки за один технологічний етап.

Сама упаковка стиснута. Блоки, що виробляються на виході, ідеально підходять для відправки на повторну переробку.

Вміст можна утилізувати належним чином або, при необхідності, піддати подальшій переробці.

Ви шукаєте індивідуальне рішення? Зв’яжіться з нами!

Відмінна конструкція обладнання

У виробництві харчових продуктів запобігання мікробному зараженню є надзвичайно важливим. З цієї причини Екополімер покладається на гігієнічний дизайн, який враховує важливі гігієнічні вимоги щодо безпеки харчових продуктів.

Для харчової галузі, корпуси обладнання ми виготовляємо з нержавіючої сталі і використовуємо спеціальні зварювальні шви для запобігання забрудненню. Застосовуємо загальну концепцію, в якій обладнання потребує мінімального обслуговування та придатне для очищення.

Intelligent recycling is coming

В Екополімер вам не нав’язуватимуть шаблонне рішення. Кожен прес розробляється і налаштовується індивідуально і передається користувачеві, як рішення «під ключ», готове до роботи.

Сучасні інтерфейси даних гарантують безшовну інтеграцію у вашу виробничу лінію, так що обладнання може керуватися та контролюватись у повністю автоматичному режимі.

Ще одна перевага, доступна тільки у Екополімер: як фахівець з подрібнення ми також пропонуємо системні рішення для попередніх та подальших потоків переробки, якщо це необхідно. До них відносяться одновальні та двохвальні подрібнювачі, гранулятори та компактори з величезною силою пресування.

Преси Екополімер для віджиму вологи

За потреби, виготовляємо обладнання з нержавіючої сталі

Для тривалого терміну служби ми рекомендуємо особливо високоякісну версію обладнання з нержавіючої сталі. В ній корпус обладнання значно більш захищений від зносу та корозії.

Для менш абразивних застосувань ми також пропонуємо версії обладнання із оцинкованої або пофарбованої сталі.


Рекомендації та довгострокові партнери

Ці, та багато інших успішних компаній і брендів протягом багатьох років покладаються на надійні дренажні та компресійні рішення від Ecopolymer:

Клієнти пресів Ecopolymer:

 • PET Baltija AS
 • S.C. VIDELI S.R.L.
 • Dansk Affaldsminimering ApS
 • Z.Volochovic priv. company
 • та інші.
Преси Екополімер для віджиму вологи

Зацікавило обладнання?

Зв’яжіться з нами!

Ми з радістю відповімо на ваші питання та проконсультуємо.
Звертайтесь: