Про нас

Ми – Екополімер

Нами керує бажання покращити екологічну ситуацію та зберегти довкілля

Підприємство Екополімер відоме своїми високими стандартами якості. Наші подрібнювачі, шнекові компактори та дренажні преси стабільні, надійні та економічні, а з точки зору інновацій ми постійно підвищуємо наші стандарти.

Ті, хто замовляє у нас обладнання, можуть бути впевнені, що отримають індивідуальне рішення найвищої якості.

Чому ми подрібнюємо

Щодня наша планета стає все більш забрудненою відходами але ми працюємо щоб покращити екологічну ситуацію.

Наш широкий асортимент продукції надає інноваційні рішення для потреб переробки відходів та допомагає нашим клієнтам скоротити витрати, підвищити ефективність та захистити навколишнє середовище.

Наші шредери та шнекові компактори допомагають відновити цінні ресурси з відходів, зменшуючи, тим самим, об`єми сміття на звалищах та знижуючи шкідливі викиди в атмосферу.

Все подрібнювальне обладнання та шнекові компактори проектуються, виробляються та збираються нашою командою з 20 співробітників на власному виробництві в місті Харкові в Україні.

Область застосування нашого обладнання: переробка вторинної сировини для рециклінгу, переробка відходів деревини та використаної деревини, а також переробка відходів у вторинне паливо.

Про нас

Надійність – це девіз, основний принцип та суть нашого бренду. Компетентність рішень, інноваційність, сервіс-орієнтованність та свідоме ставлення до якості – ключові характеристики нашого бренду та складові його успіху.

Про нас

Навчання в Екополімер

Ти хочеш розпочати професійну кар`єру в перспективній галузі та на надійному підприємстві? Тоді наше підприємство буде для тебе ідеальним місцем навчання!

Переважна більшість співробітників, що у нас працюють вже багато років, пройшли навчання на нашому підприємстві та стали компетентними фахівцями в своїй сфері діяльності.

Ваш успіх – наш головний пріоритет. Ми готові вислухати ваші потреби та запропонувати рішення, що ідеально підходитиме для ваших завдань. Наша команда має багаторічний досвід у розробці та виробництві високоякісного обладнання для різних галузей.

Ми постійно працюємо над покращенням та інноваціями наших продуктів. Ми пропонуємо широкий вибір налаштувань та опцій, завдяки яким, наше обладнання буде ефективно працювати у вашій галузі. Наприклад, ми можемо налаштувати швидкість та потужність обладнання, а також доповнити його додатковою функціональністю для оптимального результату.

Ми уважні до потреб наших клієнтів та дійсно прагнемо вислухати вас, щоб запропонувати обладнання, що найкраще підійде для вашої роботи. Незалежно від того, це окреме рішення або повна система, ми можемо налаштувати наше обладнання відповідно до ваших конкретних завдань.

Клієнти завжди на першому місці для нас. Наша команда повністю усвідомлює, що кожен клієнт має свої унікальні потреби та очікування. Ми маємо багаторічний досвід у розробці та виробництві високоякісного обладнання для різних галузей промисловості. Також ми маємо окрему команду інженерів, які постійно працюють над удосконаленням та інноваціями наших продуктів.

Незалежно від того, з якої галузі приходить наш клієнт – це невеликий магазин чи промисловий сектор – ми завжди прагнемо зрозуміти його потреби та знайти індивідуальне рішення, яке буде відповідати його бюджету та розміру операцій. Ми приділяємо особливу увагу тому, щоб не лише задовольнити вимоги клієнта, а й перевершити його очікування.

Про нас
Про нас

“Ми пишаємося тим, що наші послуги починаються з великої літери “S” – service”. Наша команда готова допомогти вам на кожному етапі – від консультації та вибору найбільш відповідного обладнання до післяпродажного обслуговування та підтримки. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи в галузі та завжди готові надати висококваліфіковану допомогу.

Ми розуміємо, наскільки важливо для вас мати надійного партнера, готового допомогти у будь-якій ситуації, і ми гарантуємо, що наші послуги будуть відповідати вашим високим стандартам.”

Про нас
Про нас

Краще разом

Близькість до клієнта є вирішальним фактором успішної співпраці. З цієї причини Екополімер інвестує в регіональні виробничі та сервісні центри.

Про нас

Потрібна рекомендація?

Ми хочемо, щоб наші клієнти любили своє обладнання Екополімер і відчували задоволення від послуги, яку вони отримують — це те, що дає нам змогу продовжувати працювати. Ми також наполегливо працюємо над тим, щоб Екополімер був лідером у сфері послуг і досвіду. Нашими клієнтами є:

Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас

Екополімер Хронологія

Основні етапи розвитку нашого підприємства

2010 р. – Початок

Заснування машинобудівного підприємства «Екополімер» та виготовлення першого промислового шнекового компактора для пресування відходів пенополістиролу

2013 р. – Однороторний шредер

Розширюючи різноманітність асортименту обладнання, підприємство Екополімер почало виготовляти шнекові преси для зневоднення..

2013 р. – Розширення ринків збуту

Ми вирішили розширити нашу ринкову частку та завоювати європейський ринок.

2016 р. – Прес для зневоднення | розширення портфеля

Щоб розширити портфоліо обладнання підприємство Екополімер почало виробляти шнекові преси для зневоднення.

2020 р. – Розширення виробництва

Підприємство “Екополімер” продовжує зростати та розвиватися. У зв’язку із збільшенням обсягів замовлень ми переїхали до нової сучасної виробничої будівлі, розташованої за адресою: вулиця Букова 36 у місті Харкові. Наш новий виробничий простір дозволяє нам збільшити продуктивність та якість нашої продукції, а також розширити асортимент для задоволення потреб наших клієнтів.

2022 р. – Війна в Україні

Через 3 місяці з початку російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року компанія Екополімер відновила роботу та виконала всі свої зобов’язання перед нашими замовниками. Окрема подяка всім нашим замовникам за підтримку та терпіння

Що ви шукаєте?

Ознайомтесь з усіма рішеннями Екополімер

Рішення для подрібнення
Рішення для пресування
Рішення для віджиму рідин
Сервіс
Про Екополімер
Контакти