Переробка деревини в щепу, тріску, брикети

Переробка деревини в щепу, тріску, брикети
Переробка деревини в щепу, тріску, брикети
Переробка деревини в щепу, тріску, брикети
Переробка деревини в щепу, тріску, брикети
Переробка деревини в щепу, тріску, брикети


Дізнайтеся більше, як шредери Екополімер допомагають здійснювати переробку деревини

Економіка замкнутого циклу починається з нас

Кожен, хто хоче виробляти енергію з відходів деревини екологічно чистим способом, звертає свою увагу на подрібнення.

Залишки деревини, подрібнені в тріску, можна зразу використовувати для видобування тепла шляхом спалювання або використовувати для виробництва паливних брикетів.

Ми забезпечуємо переробку всіх видів твердої та м’якої деревини, відходів OSB та MDF, шпону, фанери, дверей, меблів та піддонів.

Не хвилюйтеся, за цвяхи і шурупи – при переробці на шредері вони просто подрібнюються разом із деревиною, а далі їх можна легко відокремити за допомогою магніту.

Перші подрібнювачі Ecopolymer 2010-х років використовувалися саме для обробки деревини. З тих пір багато чого змінилося на краще з технічної точки зору, бо ми постійно вдосконалюємо наші технології виробництва та впроваджуємо сучасні рішення.

Які матеріали можна подрібнювати на шредері?

Зразки матеріалів з деревообробки та деревообробної промисловості


Піддони, чи пиломатеріали, плити ДСП або МДФ, сходи, віконні рами, старі меблі, двері… Наше обладнання може подрібнити все це і перетворити на цінну сировину для опалення.

Утилізація та переробка відходів деревини з Екополімер

Неважливо, як ви називаєте своє обладнання: подрібнювач деревини, дробарка або шредер – з обладнанням від Екополімер ви подрібните все до останньої стружки та утилізуєте відходи деревини максимально екологічно.

Для попереднього подрібнення доступний двохвальний шредер Shark EZ40, що застосовується для відходів деревини великих габаритів, таких як піддони, віконні рами або меблі.

З нашими універсальними шредерами серії ES, ви можете досягти найвищої продуктивності. Для найменших розмірів матеріалу ми пропонуємо подрібнювачі серії ENZ.

переробка деревини, переробка деревини в щепу, переробка деревини в тріску, переробка деревини в брикети
переробка деревини, переробка деревини в щепу, переробка деревини в тріску, переробка деревини в брикети

Всі стадії процесу переробки під контролем: Транспортування. Розділення. Зберігання

Завдяки нашому великому досвіду роботи з конвеєрними технологіями (пневмотранспорт, шнекові конвеєри, бункерні системи, конвеєрні стрічки, виявлення та відокремлення металу) ми можемо запропонувати вам повний пакет рішень для утилізації та переробки деревини з одного джерела. Ви отримаєте оптимальне обладнання для власного виробництва енергії.

Кожне деревообробне підприємство потребує шредер Shark ES

Актуальність питання переробки сировини була завжди, залишається сьогодні і не зміниться в майбутньому. Усі столярні, теслярські, лісопильні та промислові меблеві майстерні будь-якого розміру неминуче утворюють відходи деревини при виробництві. Їх необхідно утилізувати або зробити придатними для подальшого використання. Тому що деревина – це поновлювальний вид сировини та біомаса майбутнього.

переробка деревини, подрібнення піддонів, піддони, європіддони
переробка деревини, подрібнення піддонів, піддони, європіддони
Однороторний шредер Екополімер Shark ES 10.2 подрібнює дерев’яні піддони

Подрібнення піддонів

Одним із найпоширеніших застосувань подрібнення деревини є подрібнення піддонів. Екополімер пропонує обладнання, спеціально розроблене для цього завдання.

Переробка деревини і піддонів на наших шредерах відбувається швидко і надійно.

Можливості для утилізації відходів деревини:

  1. Для спалювання використовуйте тріску напр. бункер для тріски з піччю для спалювання тріски
  2. Використовувати деревну тріску для виробництва біогазу напр. установки газифікації деревини в біотеплових електростанціях
  3. Брикетування подрібненої деревини та використання її для власного виробництва тепла напр. дерев’яні брикети для дров’яної печі
  4. брикетування деревної тріски та продаж її з метою отримання прибутку напр. будівельні магазини або приватні домогосподарства
  5. Відходи деревини та переробка використаної деревини напр. виробництво ДСП

НАДАЙТЕ НАМ ВАШІ ЗРАЗКИ МАТЕРІАЛІВ І МИ ПОКАЖЕМО ЦІННІСТЬ, ЯКУ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ

Хочете випробувати наші системи переробки деревних відходів? Або перевірити інші власні матеріали в реалістичних виробничих умовах? Надішліть нам свій зразок матеріалу і ми покажемо весь процес переробки ОНЛАЙН.

переробка деревини, подрібнення піддонів, піддони, європіддони
переробка деревини, подрібнення піддонів, піддони, європіддони

Чому при подрібненні відходів деревини необхідний однорідний розмір частинок?

Однорідний розмір частинок особливо важливий при термічній утилізації відходів деревини, оскільки опалювальні установки часто розраховані на стандартизований розмір частинок. Якщо їх розмір недостатньо однорідний, системи опалення, що працюють за допомогою шнекових конвеєрів, можуть швидко забитися або вийти з ладу. Утворення перемичок матеріалу також перешкоджає плавному ходу системи.

Крім того, може бути порушена безпека системи спалювання, при використанні занадто великої або довгої стружки, що може заблокувати такі захисні пристрої, як ротаційний пристрій подачі. Для виробництва паливних брикетів високої щільності також необхідна однорідна стружка деревини. Тільки так паливні брикети можуть стабільно зберігати форму без сполучних речовин і клею.

Оптимальна утилізація відходів деревини

Незалежно від того, чи використовуєте ви стругальний верстат, стрічковопильний верстат або циркулярну пилку, шліфувальний верстат або токарний верстат, при деревообробці утворюється багато деревної стружки, шліфувального пилу та відходів розпилювання.

Навіть у обробних центрах з ЧПУ деревна стружка та деревний пил виробляються за рахунок використання верстатів з ЧПУ та фрезерних верстатів, які можна оптимально переробляти за допомогою подрібнювача Shark ES.

Зацікавило обладнання?

Зв’яжіться з нами!

Ми з радістю відповімо на ваші питання та проконсультуємо.
Звертайтесь: