Стрічкові транспортери та сфери їх застосування

Конвеєрна стрічка

Стрічковий конвеєр є одним з найбільш поширених варіантів навантажувачів, які використовуються в промислових цілях. Сфера застосування у подібного обладнання досить широка, воно відмінно підходить для транспортування сипких, грудкових, а також штучних вантажів.

Де це потрібно? Насамперед, у зерносховищах та на елеваторах для переміщення та навантаження зерна. Крім того, стрічковий транспортер буде корисним для таких галузей, як:

  • сільське господарство (робота із сипучими добривами, готовим врожаєм);
  • харчова промисловість (м’ясо, риба);
  • металургійне виробництво (переміщення сировини, вугілля);
  • гірничорудна справа (транспортування корисних копалин);
  • асфальтобетонне виробництво (переміщення піску, щебеню, керамзиту, цементу)
  • складські та портові комплекси;
  • поштові служби;
  • переробка відходів;
  • та ін.

Стрічковий транспортер відрізняється універсальністю у застосуванні та доступною вартістю. Для вашого бізнесу ви можете підібрати оптимальний різновид, наприклад, трубний, листовий або швелерний конвеєр.

Стрічковий транспортер – особливості конструкції

Конвеєр стрічковий транспортер відрізняється досить простою, але разом з тим ефективною конструкцією. Основним робочим елементом тут виступає «нескінченна» гумова стрічка, замкнута в кільце. Вона огинає з одного боку приводний барабан, а з іншого кінця натяжний барабан, що дозволяє регулювати необхідний ступінь натягу стрічки.

Основою стрічкового транспортера є спеціальні ролики, по яким рухається стрічка з вантажем. Переміщення може здійснюватися, як у горизонтальному напрямку, так і під кутом (продукт завантажується в нижній частині транспортера та піднімається нагору для завантаження резервуарів або транспорту).

Де купити

Стрічковий транспортер для зерна та іншої сипучої продукції ви завжди можете замовити та купити в нашій компанії. Ми допоможемо вам визначитися з вибором, підібравши найбільш оптимальний варіант у співвідношенні ціни та якості.

Зверніть увагу, що, залежно від типу вантажу, що транспортується, транспортер стрічкового типу може мати додаткові елементи (обмежувальні бортики та ін.). Напрям стрічкового навантажувача може бути як прямим, так і ламаним, залежно від особливостей вашого виробництва.

Подібне обладнання відрізняється високою надійністю у найжорсткіших умовах експлуатації. Його продуктивність може сягати 500 тонн на годину, при цьому можна переміщати вантажі з високим відсотком вологості (наприклад, миті полімери).

Стрічкові транспортери та сфери їх застосування