Шнековий транспортер та його особливості

Пластик. Переробка відходів полімерів

Сучасний шнековий транспортер, вартість якого залежить від різновиду та продуктивності, це затребуване та необхідне в різних галузях промисловості обладнання. Дані агрегати використовуються в основному для транспортування сипучих продуктів, зернових культур, будівельного піску, щебеню та іншої аналогічної сировини.

Таке обладнання – це справжня мрія будь-якого фермера, який виростив та зібрав добрий урожай зернових. Після збирання врожаю постає питання: яким чином його перевезти до приміщень для тривалого зберігання. Також необхідно вирішити проблему із завантаженням зернових на автомобіль, наприклад, який не має змоги під’їхати до продукції.

Решения от компании Экополимер

У таких ситуаціях вам завжди допоможе обладнання, яке випускає компанія «Екополімер». У чесності, йдеться про таку продукцію, як шнековий транспортер, ціна якого досить доступна, а функціональність і універсальність дозволяють задіяти обладнання для вирішення найскладніших завдань.

Виробник пропонує якісні шнекові транспортери різного діаметра та довжини. Ви можете замовити такі різновиди такого обладнання, як:

  • спіраль шнека;
  • шнек безосьового типу;
  • шнековий конвеєр;
  • шнек-транспортер у трубі;
  • шнек-транспортер у жолобі;
  • шнековий транспортер із нержавіючої сталі.

Це дозволяє замовнику оцінити свої потреби та вибрати найбільш підходящий варіант шнекового навантажувача.

Чому вам варто вибрати та купити шнековий транспортер-навантажувач? Основна перевага використання подібного обладнання полягає в тому, що зберігається цілісність продукції, що транспортується. Крім того, ви можете встановити шнек для вивантаження продукції на необхідну вам висоту.

Особливості

Якщо це склад для зберігання сировини, висота вивантаження може досягати 10 метрів. Крім того, такий шнековий транспортер дозволить вам легко здійснювати завантаження вантажних автомобілів сільськогосподарською продукцією, наприклад. Є можливість підключення обладнання через частотний перетворювач, що дозволяє регулювати продуктивність та швидкість навантаження.

Шнековий транспортер відрізняється компактністю розмірів та підвищеною мобільністю. З цих причин він користується популярністю та затребуваністю не тільки серед дрібних фермерів, а й у великих компаній у сільськогосподарській галузі.