Екополімер виготовив бункерну сушарку полімерів для компанії JSK

Екополімер виготовив бункерну сушарку полімерів для компанії JSK

В січні 2024 року, ми завершили виготовлення і відправили клієнту в Європі, обладнання власної розробки – бункерна сушарка для полімерів. Естонська компанія JSK легко інтегрує її в свою виробничу лінію. Сушарка буде встановлена після шредера і перед екструдером. Обидва цих пристрої також виготовлені нашою компанією.

Що таке бункерна сушарка для полімерів?

Бункерна сушарка для полімерів – це обладнання, спроектоване для висушування полімерних сировинних матеріалів (плівок, пластиків) шляхом видалення вологи. Такий тип сушарок отримав назву через наявність бункера або резервуара, де розміщуються матеріали перед процесом сушіння.

Для чого сушити полімери?

Багато видів пластику (полімерів), по своїй природі – гігроскопічні, тобто здатні всмоктувати воду з навколишнього середовища. Волога накопичується в матеріалах при зберіганні або після миття.
Наявність вологи може погіршувати властивості сировини і виробів з неї. Деякі полімери можуть збільшувати свій об’єм або ставати більш гнучкими, а у виробництві важливо цього уникати. Тому, для видалення вологи, у лініях з переробки полімерів, часто використовуються бункерні сушарки.

бункерна сушарка для полімерів, бункерна сушарка, сушарка для полімерів бункер, сушарка бункер, сушарка для пластику, сушарка для відходів

Як компанія JSK планує використовувати сушарку для полімерів?

Jäätmete Sorteerimis Keskus OÜ (JSK) – найбільший в Естонії збирач та переробник відходів. Вони збирають деревину, пластик, метал, макулатуру, будівельні відходи та ін. Компанія є нашим надійним партнером, ми співпрацюємо більше 10 років.

За цей час ми розробили і виготовили багато одиниць обладнання для JSK. Серед цього обкладання є екструдер, який ми розробили і виготовили раніше. З його допомогою компанія, з пластикових гранул, виготовляє готові пластикові вироби. Бункерна сушарка для полімерів буде інтегрована в виробничу лінію і підвищить швидкість і стабільність висушування матеріалів перед подачею в екструдер. Таким чином пришвидшиться виготовлення продукції і збільшитися її обсяг.

Які компоненти включає в себе лінія з переробки полімерів?

Лінія, яку ми розробили для JSK, включає наступне обладнання:

 1. Стрічковий конвеєр – для подачі матеріалів в шредер
 2. Шредер – для подрібнення матеріалів
 3. Шнековий транспортер – для подачі матеріалів зі шредера до бункерної сушарки
 4. Бункерна сушарка – для висушування полімерів і видалення з них вологи
 5. Шнековий транспортер – для подачі матеріалів із бункерної сушарки до екструдера
 6. Екструдер

Особливості виготовленої сушарки Екополімер

Виготовлена нами сушарка для полімерів оснащена всім необхідним для довготривалої, безперервної і продуктивної роботи:

 • Бункер з ворушителем
 • Калорифер
 • Повітряний клапан
 • Фільтр вихідного повітря
 • Датчик вологості матеріалу
 • Датчик температури
 • Датчик навантаження на вал ворушителя
 • Автоматичні вимикачі для запобігання перенавантаженню

Якщо вас зацікавило дане обладнання, ми з радістю відповімо на запитання, проконсультуємо і підберемо для вас оптимальну конфігурацію.

Зробіть крок до майбутнього ефективного виробництва з нашими сучасними бункерними сушарками для полімерів. Замовте вже сьогодні, і переконайтеся в ефективності та надійності наших технологій!