Контейнери для будівельного сміття під Мультиліфт

Контейнери для будівельного сміття під Мультиліфт різних розмірів

Розробляємо і виготовляємо якісні контейнери для будівельного сміття системи Мультиліфт стандартних розмірів. Також розробляємо і виготовляємо індивідуальні конструкції, безпосередньо під задачі вашого підприємства.

Ми виробляємо міцні, надійні і зручні в користуванні контейнери Мультиліфт, що призначені для роботи з вантажівками, оснащеними даною системою. Також ми виробляємо бункер-накопичувачі для відходів.

Наші контейнери Мультиліфт полегшують збір, зберігання та перевезення відходів. Підберемо і виготовимо для вас оптимальну конструкцію під ваші потреби.

Нижче, на цій сторінці, ви можете ознайомитись з модельним рядом, перейти до порівняння моделей або прочитати більше докладної інформації.

Що таке система Мультиліфт?

Система Мультиліфт – це механізм, який встановлюється на вантажних автомобілях з метою спрощення і автоматизації процесів завантаження-вивантаження.

Ця система має у своїй основі гідравлічний привід і гаковий зачіпний механізм. Для роботи з нею використовуються спеціальні контейнери Мультиліфт з кріпленням для гаку.

Принцип роботи полягає в тому, що вантажівка з системою Мультиліфт, під’їжджає заднім ходом до контейнера, чіпляє його гаком Мультиліфта і затягує на своє шасі, де він міцно утримується. Після чого контейнер вивозиться в потрібному напрямку.

Контейнери для будівельного сміття під Мультиліфт
Контейнери для будівельного сміття під Мультиліфт

Що таке контейнер Мультиліфт?

Контейнер Мультиліфт – це міцний металевий контейнер, який може вміщати і зберігати великий обсяг відходів, а для його перевезення чи вивантаження використовується спеціальна гакова гідравлічна система Мультиліфт.

Відрізнити такий контейнер від будь-якого іншого можна по особливим елементам конструкції: гаковому зачіпу і потужним металевим направляючим.

Контейнери Мультиліфт бувають різних, переважно великих, об’ємів: 6, 10, 13, 15, 16, 19, 20, 22, 25, 27, 30, 35, 38, 40, 43 куб. метрів. Вони забезпечують зручне збирання та вивезення великогабаритного сміття.

Робота з Мультиліфт конейнерами організована за принципом встановлення їх на потрібне місце розташування, де у них збираються відходи. Потім, після заповнення, контейнер завантажується на вантажівку, завдяки Мультиліфт підйомнику, і вивозиться.

Контейнери для будівельного сміття під Мультиліфт
Контейнери для будівельного сміття під Мультиліфт

Переваги обладнання саме від Екополімер

Спеціалізація

Ми спеціалізуємось саме на виготовленні обладнання для сфери переробки. Ми постійно накопичуємо цінний досвід і вдосконалюємо обладнання, щоб воно було оптимальним рішенням саме в цій сфері

Якість обладнання

Виготовляємо якісні металоконструкції та використовуємо найкращі електричні та гідравлічні комплектуючі для забезпечення високої надійності обладнання

Простота роботи
і легкість керування

Все наше обладнання максимально просте в роботі і оснащується автоматичними шафами керування для легкого і зрозумілого користування

Індивідуальна розробка

В багатьох випадках ми розробляємо обладнання саме під індивідуальні вимоги і задачі клієнта

Доставка

Доставляємо обладнання по Україні і в країни Європи. Вартість доставки розраховується окремо

Монтаж та інструктаж

Виконуємо монтаж, пуско-наладку та введення обладнання в експлуатацію. Проводимо інструктаж для персоналу перед початком використання

Гарантія

Гарантія надається на все обладнання компанії Екополімер. Строк і умови гарантії залежить від типу обладнання

Сервісне обслуговування

Надаємо кваліфіковане сервісне обслуговування. Допомагаємо вам утримувати обладнання у відмінному робочому стані і без простоїв