Мобільний прес-компактор для відходів

Мобільний компактор для відходів – MWC

Компанія Екополімер виробляє надійні, потужні і легкі в користуванні компактори для відходів.

Дане обладнання побудоване на шнековому механізмі, де основною складовою є потужний гвинт (шнек), який пресує відходи у під’єднаний сміттєвий контейнер.

Такі пристрої найчастіше використовують для пресування деревини, пластику або побутових відходів але вони підходять і для багатьох інших матеріалів.

Використання компактора забезпечує підприємству економію на зберіганні і вивезенні відходів.

Докладно про компактори для відходів

Що таке прес-компактор для відходів і для чого він потрібен?

Прес-компактор для відходів – це пристрій, який використовується для щільного стиснення сміття перед тим, як воно потрапить в сміттєвий контейнер або на склад.

Використання компактора дозволяє значно зекономити місце при зберіганні відходів і гроші на вивезенні.

Основою компактора є шнековий механізм (або гідравлічний прес), що здатний стискати сміття в компактні блоки або ущільнювати їх в контейнер.

Мобільний прес-компактор для відходів
Мобільний прес-компактор для відходів

Стаціонарні і мобільні прес-компактори – в чому відмінність?

Якщо пресувальний механізм обєднаний з контейнером в моноблок і не може бути відєднаний – це мобільний компактор (його треба перевозити разом з контейнером).

Якщо ж пресувальний механізм від’єднується від контейнера і може лишатись на місці – це стаціонарний компактор (увозиться тільки контейнер).

Мобільний прес-компактор для відходів
Мобільний прес-компактор для відходів

Переваги використання компактора для відходів

Прес-компактори для відходів використовуються на різноманітних підприємствах і установах, де необхідно ефективно управляти відходами та зменшити їх об’єм для подальшої переробки або утилізації. Деякі з таких підприємств включають:

 • Зменшення обсягу сміття: Стиснення сміття дозволяє значно зменшити його обсяг, що робить зберігання більш ефективним і економічним.
 • Зменшення витрат на вивіз сміття: Зменшення обсягу сміття також може зменшити витрати на його транспортування, оскільки менше ресурсів потрібно для перевезення стиснутого сміття.
 • Економія місця на сміттєзвалищі: Компактне упакування сміття дозволяє ефективніше використовувати простір на сміттєзвалищах, що може допомогти відстрочити необхідність розширення або створення нових сміттєзвалищ.
 • Економія часу та праці: Використання прес-компакторів дозволяє швидше та ефективніше обробляти великі обсяги відходів, що зменшує час і зусилля, необхідні для їх обробки.

Враховуючи ці переваги, компактори для відходів стають все більш популярними і допомагають підприємствам в організації ефективної роботи з відходами.

Конструкція і принцип роботи компактора для відходів

Зазвичай, повна конструкція прес-компактора, складається з двох частин. Перша частина – для компактування відходів (саме вона і є прес-компактором). Друга частина – ємність для зберігання відходів (контейнер для відходів).

На цьому відео ви можете побачити компактор для відходів в дії

Мобільний прес-компактор для відходів

Де використовуються компактори для відходів?

Прес-компактори для відходів широко використовуються в різних сферах, включаючи:

 • Промислові підприємства: Великі промислові комплекси та заводи використовують компактори для обробки та утилізації відходів, що виникають у виробничих процесах.
 • Торговельні центри та супермаркети: Установки обробки відходів допомагають супермаркетам та торговим центрам управляти та компактувати великі обсяги картону, пластику та інших матеріалів, що виникають під час торговельних операцій.
 • Ресторани та готелі: У сфері обслуговування компактори використовуються для утилізації органічних відходів, таких як їжа та інші кухонні відходи.
 • Лікарні та медичні установи: У цих місцях компактори використовуються для безпечного та гігієнічного утилізації медичних відходів, які включають в себе пластикові матеріали, текстиль та інші предмети.
 • Офісні будівлі: Компанії та офісні будівлі використовують компактори для утилізації паперу, картону та інших офісних відходів, що виникають під час робочих процесів.
 • Житлові комплекси: У великих житлових комплексах, наприклад, у висотних будівлях або комплексах з кількома будинками, компактори можуть використовуватися для зменшення обсягу сміття та полегшення процесу його вивезення.

Це лише кілька прикладів сфер використання компакторів, і їх потенційне застосування може бути значно ширшим, оскільки вони допомагають ефективно управляти відходами та знижувати витрати на їх утилізацію.

Мобільний прес-компактор для відходів
Мобільний прес-компактор для відходів
Мобільний прес-компактор для відходів
Мобільний прес-компактор для відходів

Які відходи пресують компактори?

Компактори використовуються для пресування майже всіх видів ТПВ, крім самих міцних матеріалів (таких, як тверді металеві вироби, природний камінь і деякі тверді полімери). Основні матеріали, які можуть бути пресовані за допомогою них, включають:

 • Деревні відходи: піддони, старі меблі, віконні рами, тощо.
 • Пластикові відходи: Поліетилен, поліпропілен, ПЕТ-пляшки та інші види пластику можуть бути пресовані для подальшої переробки або транспортування.
 • Органічні відходи: Залишки овочів, фруктів і інших продуктів харчування.
 • Паперові відходи: Використовується в пресуванні картону, паперу, гофрованого картону та інших паперових продуктів.
 • Металеві відходи: Преси використовуються для стиснення легких металевих відходів, таких як алюмінієві бляшанки, алюмінієві фольги тощо.
 • Текстильні відходи: Тканину та текстильні матеріали можна пресувати для зменшення об’єму перед подальшою обробкою або утилізацією.

Це основні види матеріалів, які можна пресувати за допомогою компактора для відходів. Але в залежності від конкретних потреб та виробничих процесів на підприємстві, можуть використовуватися і інші матеріали.

Після пресування, ці матеріали можуть бути продані на переробку, для виробництва нових виробів з паперу, картону, пластику, металу, текстилю.

Ущільнення економить місце на складах, в контейнерах для відходів та у вантажівках при транспортуванні. Тим самим економлячи ваші гроші і захищаючи довкілля.

Мобільний прес-компактор для відходів
Мобільний прес-компактор для відходів
Мобільний прес-компактор для відходів
Мобільний прес-компактор для відходів
Мобільний прес-компактор для відходів

Переваги компакторів для відходів саме від Екополімер

Спеціалізація

Ми спеціалізуємось саме на виготовленні обладнання для сфери переробки. Ми постійно накопичуємо цінний досвід і вдосконалюємо обладнання, щоб воно було оптимальним рішенням саме в цій сфері

Якість обладнання

Виготовляємо якісні металоконструкції та використовуємо найкращі електричні та гідравлічні комплектуючі для забезпечення високої надійності обладнання

Простота роботи
і легкість керування

Все наше обладнання максимально просте в роботі і оснащується автоматичними шафами керування для легкого і зрозумілого користування

Індивідуальна розробка

В багатьох випадках ми розробляємо обладнання саме під індивідуальні вимоги і задачі клієнта

Доставка

Доставляємо обладнання по Україні і в країни Європи. Вартість доставки розраховується окремо

Монтаж та інструктаж

Виконуємо монтаж, пуско-наладку та введення обладнання в експлуатацію. Проводимо інструктаж для персоналу перед початком використання

Гарантія

Гарантія надається на все обладнання компанії Екополімер. Строк і умови гарантії залежить від типу обладнання

Сервісне обслуговування

Надаємо кваліфіковане сервісне обслуговування. Допомагаємо вам утримувати обладнання у відмінному робочому стані і без простоїв

Зацікавило обладнання?

Зв’яжіться з нами!

Ми з радістю відповімо на ваші питання та проконсультуємо.
Звертайтесь: